Opowiadania erotyczne

Egzotyczny masaż
Dwie zgrabne kobiety o azjatyckich rysach, ubrane w białe fartuchy, zaprosiły Wiktorię i Karola za parawan. Rozłożone były tam dwie maty do masażu. Masażystki poprosiły parę o rozebranie się i położenie na brzuchu na matach.
Gorąca księgowa
Małgosia pracowała jako księgowa dla kilku firm. Zarabiała całkiem nieźle, samotność jej nie doskwierała - po przeprowadzce z rodzinnego miasta znalazła grono znajomych, z którymi chodziła do kina, na kawę, piwo, imprezy. Nie miała jakoś szczęścia do długoterminowych związków, ale nie był to problem - była ładna i zadbana, więc mężczyźni poznani na imprezach lub w internecie walili do niej drzwiami i oknami. Próbowała z nimi wielu rzeczy i wiedziała już, co lubi.
Dziewczyna do wynajęcia
Asia zalogowała się na portalu erotycznym i kliknęła w zakładkę "Anonse erotyczne". Miała aż pięć nowych wiadomości od osób, które interesował sponsoring. Usunęła je wszystkie - dziś miała już umówione spotkanie ze swoim stałym klientem, Markiem, Amerykaninem mieszkającym w Polsce, którego poznała kiedyś na imprezie u koleżanki, gdy zaczynała doktorat z psychologii.
Napalona mężatka
Rafał przeglądał filmy porno ze swojej ulubionej kategorii "sex mężatek", jednak nie mógł znaleźć niczego ciekawego. Dlaczego akurat seks z mężatkami? Rafał po prostu lubił dojrzałe, doświadczone kobiety, które wiedziały, czego chcą od życia i w łóżku i nie łudziły się, że z okazjonalnego seksu może wyniknąć coś więcej. Tak jak Rafał, szukały po prostu zabawy.
Trzech na jedną
Kamil zapukał do drzwi mieszkania, zza których dochodziły łagodne dźwięki muzyki jazzowej. Otworzył mu mężczyzna w garniturze i okularach, o ciemnobrązowych włosach, których długie kosmyki opadały mu figlarnie na oczy. Był to Artur - jego specjalny przyjaciel. Za Arturem widać było, że pozostali zaproszeni znajomi powoli się rozkręcają - zauważył Marysię w kusej skórzanej sukience, całującą się z Olgą, która nie miała na sobie już nic.
Przyjaciółki
Była już prawie północ, kiedy dziewczyny skończyły oglądać komedię na komputerze Karoliny. Siedziały we trzy u niej w domu na babskiej posiadówce, popijając wino. Były już nieco wstawione, więc temat rozmów naturalnie zszedł na seks. Po omówieniu tematu wspólnych znajomych i ich wyposażenia oraz doświadczenia (podobno Marcin robił świetną minetę, tak przynajmniej uważała Mariola), zaczęły rozmawiać o lesbijskim seksie.
Seks bez zobowiązań
Sandra spokojnie czytała ulotki rozłożone na kawiarnianym parapecie i popijała kawę. Czekała na Rafała - tajemniczego mężczyznę, którego poznała na portalu randkowym. Dlaczego portal? Cóż, dawno z nikim nie była, a potrzebowała fizycznej bliskości. Kontakt bez zobowiązań nie był dla niej problemem, tym bardziej, że po swoim ostatnim katastrofalnym związku nie miała ochoty na nic poważniejszego. Na portalu codziennie pisali do niej nowi mężczyźni, więc miała w czym wybierać.
Rocznicowy trójkąt
Mijał dokładnie rok odkąd zostaliśmy parą. Piotrek nie uznaje takich okazji, ale ja bardzo chciałam dać mu jakiś prezent. Postanowiłam „przemycić” upominek dla Niego tak, żeby nie zorientował się, że chodzi o rocznicę.
- Gdzie ja położyłam ten klucz? - mówiłam sama do siebie przerzucając swój pokój do góry nogami. Kiedyś Piotr dał mi klucz do swojego mieszkania, ale ponieważ nigdy nie było potrzeby skorzystania z niego, zdążył się gdzieś zawieruszyć. - Jest! - niemal krzyknęłam.
Anonsów w bazie - 2398
Newsletter
Chcesz co tydzień otrzymywać
e-mail z najnowszymi ogłoszeniami?

Wybierz województwo...
...i zostaw nam swój adres e-mail
Serwis Dupanko.pl zawiera darmowe ogłoszenia towarzyskie i anonse erotyczne. Strona zawiera zdjęcia, filmy wideo i teksty o treści erotycznej, przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich. Wchodząc dalej oświadczasz, że masz skończone 18 lat i dobrowolnie chcesz oglądać zamieszczone anonse erotyczne.