Opowiadania erotyczne

Szukam sponsora…
Co tu dużo mówić – po prostu uwielbiam sex, więc gdy tylko znalazłam portal, na którym można znaleźć przystojnego pana, z którym można nie tylko pofiglować, ale też nieźle się na tym ustawić, oczywiście, że weszłam w sponsoring. Nie chcę budować typowego związku, bardziej interesują mnie spotkania w konkretnym celu i właśnie sex sponsoring daje mi taką możliwość. Jestem po prostu dziewczyną premium dla facetów z klasą.
Dziewczyna z sąsiedztwa 2
Sebastian i Monika wpadali czasem do siebie nawzajem na ostry sex, który tak lubili. Pod tym kątem idealnie się dobrali, a przy okazji zaprzyjaźnili – taka przyjaźń z plusem.

Pewnego dnia Monika zapytała Sebastiana, czy chodzi czasem na imprezy erotyczne.
Dziewczyna z sąsiedztwa
Piękna dziewczyna, która wsiadła przed chwilą do windy, wydała się Sebastianowi dziwnie znajoma. Tak, jakby widywał ją codziennie, ale nie mógł zupełnie skojarzyć, skąd…

- To nieładnie się tak gapić – skarciła go. Odwrócił wzrok. Resztę kursu windy spędzili w niezręcznej ciszy.
Czerwone szpilki Karoliny
Karolina ma absolutnie boskie stopy, szczególnie kiedy chodzi w czerwonych szpilkach. Całe szczęście w pracy mogę obserwować je ukradkiem bez wyrzutów sumienia. Widziałem ją kiedyś w klapkach – spotkaliśmy się przypadkiem latem w centrum handlowym. Tak jak myślałem, ma zgrabne, wypielęgnowane palce, a same stopy są nie za duże – jak to u Azjatek. Tak, mam fetysz stóp.
Egzotyczny masaż
Dwie zgrabne kobiety o azjatyckich rysach, ubrane w białe fartuchy, zaprosiły Wiktorię i Karola za parawan. Rozłożone były tam dwie maty do masażu. Masażystki poprosiły parę o rozebranie się i położenie na brzuchu na matach.
Gorąca księgowa
Małgosia pracowała jako księgowa dla kilku firm. Zarabiała całkiem nieźle, samotność jej nie doskwierała - po przeprowadzce z rodzinnego miasta znalazła grono znajomych, z którymi chodziła do kina, na kawę, piwo, imprezy. Nie miała jakoś szczęścia do długoterminowych związków, ale nie był to problem - była ładna i zadbana, więc mężczyźni poznani na imprezach lub w internecie walili do niej drzwiami i oknami. Próbowała z nimi wielu rzeczy i wiedziała już, co lubi.
Dziewczyna do wynajęcia
Asia zalogowała się na portalu erotycznym i kliknęła w zakładkę "Anonse erotyczne". Miała aż pięć nowych wiadomości od osób, które interesował sponsoring. Usunęła je wszystkie - dziś miała już umówione spotkanie ze swoim stałym klientem, Markiem, Amerykaninem mieszkającym w Polsce, którego poznała kiedyś na imprezie u koleżanki, gdy zaczynała doktorat z psychologii.
Napalona mężatka
Rafał przeglądał filmy porno ze swojej ulubionej kategorii "sex mężatek", jednak nie mógł znaleźć niczego ciekawego. Dlaczego akurat seks z mężatkami? Rafał po prostu lubił dojrzałe, doświadczone kobiety, które wiedziały, czego chcą od życia i w łóżku i nie łudziły się, że z okazjonalnego seksu może wyniknąć coś więcej. Tak jak Rafał, szukały po prostu zabawy.
Anonsów w bazie - 5612
Newsletter
Chcesz co tydzień otrzymywać
e-mail z najnowszymi ogłoszeniami?

Wybierz województwo...
...i zostaw nam swój adres e-mail
Serwis Dupanko.pl zawiera darmowe ogłoszenia towarzyskie i anonse erotyczne. Strona zawiera zdjęcia, filmy wideo i teksty o treści erotycznej, przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich. Wchodząc dalej oświadczasz, że masz skończone 18 lat i dobrowolnie chcesz oglądać zamieszczone anonse erotyczne.