Opowiadania erotyczne:

Egzotyczny masaż

Dwie zgrabne kobiety o azjatyckich rysach, ubrane w białe fartuchy, zaprosiły Wiktorię i Karola za parawan. Rozłożone były tam dwie maty do masażu. Masażystki poprosiły parę o rozebranie się i położenie na brzuchu na matach.

Gdy się rozbierali, Wiktoria mrugnęła porozumiewawczo do Karola. Obchodzili niedawno rocznicę ślubu i chcieli uczcić to w wyjątkowy sposób - dlatego zamówili sobie masaż erotyczny, a konkretnie masaż tao i masaż lingam - zawierające pobudzanie stref erogennych, które kończy się wspaniałym orgazmem. Nie byli o siebie w żaden sposób zazdrośni, a nawet podniecało ich to, że będą ich tam dotykać dwie piękne kobiety…

Gdy leżeli już nadzy na matach, kobiety przykryły im nogi ręcznikami, zapaliły kadzidełko, puściły zmysłową muzykę i przy pomocy olejku zaczęły masować najpierw plecy. Ciepło olejka i rytmiczna muzyka ukoiły nerwy i sprawiły, że Wiktoria rozluźniła się. Po uśmiechu na twarzy Karola można było wnioskować, że i jemu się podoba.

Gdy plecy były już wymasowane, masażystki zabrały się za nogi. Dokładnie wysmarowały olejkiem całą ich powierzchnię i rozmasowały wszystkie napięcia, zanim przeszły do pośladków. Korzenny zapach olejku i rytm muzyki sprawiały, że Wiktoria już czuła się podniecona, a kiedy ręka masażystki przesuwała się po jej pośladku coraz bliżej w stronę jej dokładnie wygolonego krocza, musiała przygryźć usta, by nie westchnąć.

Karol już dyszał na swojej macie, gdy masażystka pieściła jego jądra. Wiktoria rozsunęła nogi, aby jej masażystka mogła sięgnąć dalej. Gdyby nie poczytała wcześniej w internecie, czym jest masaż lingam i masaż tao, tak dużo by ją ominęło! Dotychczas myślała, że masaże erotyczne to tylko fantazja z filmów porno, ale to się działo naprawdę - masażystka rytmicznie wsuwała i wysuwała palce z jej cipki, pieszcząc ją delikatnie.

Nagle obie kobiety naraz przestały i poprosiły Karola i Wiktorię, aby odwrócili się na plecy. Tak też zrobili, a masażystki znów zabrały się za masowanie. Wiktoria myślała, że wybuchnie z rozkoszy, widząc ciepły olejek skapujący ze zgrabnych palców masażystki na jej piersi, a kiedy poczuła dotyk na swoich sutkach, wygięła się, wydając z siebie lubieżny jęk.

Zwróciło to uwagę Karola, a raczej jego penisa, który podskoczył, słysząc znajomy dźwięk.

Dłonie masażystek zwinnie przesuwały się coraz niżej, aż obie uklękły między nogami partnerów, masując okolice genitaliów. Wiktoria czuła, jak dłonie masażystki głaszczą jej uda, wargi sromowe, a w końcu łechtaczkę i wejście do pochwy. Była już cała wilgotna, a ciepły olejek dodatkowo potęgował wrażenia.

Karol nie mógł oderwać wzroku od falujących, naoliwionych piersi Wiktorii. W półmroku wyglądały tak pięknie, że gdyby nie to, że jego masażystka już zajęła się jego penisem, podszedłby i sam zaczął je masować. Czuł, że jest blisko, ale orgazm nie nadchodził - masażystka umiejętnie kontrolowała jego przyjemność, dawkując ją tak, aby pozostał jak najdłużej na samej granicy rozkoszy.

Wiktoria powoli odpływała. Miała wrażenie, że wszystkie jej receptory czuciowe znalazły się nagle w jej cipce. Masażystka pieściła ją od wewnątrz i z zewnątrz, nie nachalnie ani brutalnie, ale bardzo delikatnie i zmysłowo. Obok siebie słyszała, jak Karol oddycha i czuła jego męski zapach. Była już tak blisko, ale ciągle nie mogła dojść - płynęła po prostu na fali rozkoszy, czując, jak rozlewa się ona po całym ciele…

Masażystki dały sobie znak i cała ta rozkosz, która rosła w partnerach, z ogromną siłą uzewnętrzniła się w postaci tak silnego orgazmu, że przez następny kwadrans nie dali rady się podnieść.

- Ale się zrelaksowałam - powiedziała Wiktoria, kiedy w końcu mogła mówić.

- Musimy to powtórzyć kiedyś w domu - odparł Karol sennym głosem. Wiktoria była jak najbardziej na tak.

Anonsów w bazie - 2398
Newsletter
Chcesz co tydzień otrzymywać
e-mail z najnowszymi ogłoszeniami?

Wybierz województwo...
...i zostaw nam swój adres e-mail
Serwis Dupanko.pl zawiera darmowe ogłoszenia towarzyskie i anonse erotyczne. Strona zawiera zdjęcia, filmy wideo i teksty o treści erotycznej, przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich. Wchodząc dalej oświadczasz, że masz skończone 18 lat i dobrowolnie chcesz oglądać zamieszczone anonse erotyczne.