FAQ

1. Czy mogę odzyskać zapomniane hasło ?
Istnieje możliwość zresetowania hasła korzystając z formularza na podstronie - resetuj hasło. Na podany adres e-mail - adres musi być ten sam, który został użyty podczas rejestracji konta - zostanie wysłana wiadomość z linkiem do zmiany hasła. W wyjątkowych sytuacjach jest również możliwość kontaktu mailowego z administratorem serwisu z prośbą o ręczną zmianę hasła, które następnie należy bezwzględnie zmienić już samodzielnie w panelu użytkownika.
2. Rozmiar zdjęcia dodawanego do anonsu jest za duży - co mogę zrobić ?
Jeżeli przy dodawaniu zdjęcia do anonsu erotycznego pojawi się komunikat, że plik jest większy niż dozwolony rozmiar to prosimy wysłać takie zdjęcie do administratora serwisu na adres e-mail - [email protected]. Prosimy również podać informacje, którego ogłoszenia dotyczy przesłane zdjęcie(-a) i czy mamy zakryć na zdjęciu twarz a zostanie wykonane to bezpłatnie.
3. Dodane ogłoszenie ma status "NIEAKTYWNE" - co mogę zrobić ?
Każde ogłoszenie po dodaniu jest moderowane przez administratora portalu i sprawdzana jest jego zgodność z naszym regulaminem. Do momentu pełnej aktywacji anons widoczny jest jedynie w panelu użytkownika i posiada status "NIEAKTYWNE". Z reguły ogłoszenia erotyczne z każdej kategorii są aktywowane w ciągu kilkunastu minut i czas ten nie przekracza 24h gdy aktywacja musi zostać wykonana na przykład podczas dni świątecznych. Zaraz po zatwierdzeniu anonsu przez administratora automatycznie wysyłana jest informacja zwrotna na adres e-mail osoby, która dodała ogłoszenie.
Anonsów w bazie - 5748
Newsletter
Chcesz co tydzień otrzymywać
e-mail z najnowszymi ogłoszeniami?

Wybierz województwo...
...i zostaw nam swój adres e-mail
Serwis Dupanko.pl zawiera darmowe ogłoszenia towarzyskie i anonse erotyczne. Strona zawiera zdjęcia, filmy wideo i teksty o treści erotycznej, przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich. Wchodząc dalej oświadczasz, że masz skończone 18 lat i dobrowolnie chcesz oglądać zamieszczone anonse erotyczne.