FAQ

1. Czy mogę odzyskać zapomniane hasło ?
Istnieje możliwość zresetowania hasła korzystając z formularza na podstronie - resetuj hasło. Na podany adres e-mail - adres musi być ten sam, który został użyty podczas rejestracji konta - zostanie wysłana wiadomość z linkiem do zmiany hasła. W wyjątkowych sytuacjach jest również możliwość kontaktu mailowego z administratorem serwisu z prośbą o ręczną zmianę hasła, które następnie należy bezwzględnie zmienić już samodzielnie w panelu użytkownika.
2. Rozmiar zdjęcia dodawanego do anonsu jest za duży - co mogę zrobić ?
Jeżeli przy dodawaniu zdjęcia do anonsu erotycznego pojawi się komunikat, że plik jest większy niż dozwolony rozmiar to prosimy wysłać takie zdjęcie do administratora serwisu na adres e-mail - [email protected]. Prosimy również podać informacje, którego ogłoszenia dotyczy przesłane zdjęcie(-a) i czy mamy zakryć na zdjęciu twarz a zostanie wykonane to bezpłatnie.
3. Dodane ogłoszenie ma status "NIEAKTYWNE" - co mogę zrobić ?
Każde ogłoszenie po dodaniu jest moderowane przez administratora portalu i sprawdzana jest jego zgodność z naszym regulaminem. Do momentu pełnej aktywacji anons widoczny jest jedynie w panelu użytkownika i posiada status "NIEAKTYWNE". Z reguły ogłoszenia erotyczne z każdej kategorii są aktywowane w ciągu kilkunastu minut i czas ten nie przekracza 24h gdy aktywacja musi zostać wykonana na przykład podczas dni świątecznych. Zaraz po zatwierdzeniu anonsu przez administratora automatycznie wysyłana jest informacja zwrotna na adres e-mail osoby, która dodała ogłoszenie.
Wir haben 5590 Anzeigen
Newsletter
Möchten Sie jede Woche
eine E-Mail mit neuesten Anzeigen bekommen?

Wählen Sie die Woiwodschaft...
...und lassen Sie uns Ihre E-Mail
Der Service Dupanko.pl enthält kostenlose Kontaktanzeigen und erotische Anzeigen. Die Internetseite beinhaltet Fotos, Video-Filme und erotische Texte, die ausschließlich für Erwachsene bestimmt sind. Indem Du weiter gehst, erklärst Du, dass Du das 18. Lebensjahr vollendet hast und die geschalteten erotischen Anzeigen freiwillig ansehen möchtest.