Szczegóły ogłoszenia:

w kategorii:
Tańce erotyczne
dodane:
14.11.2014
wyświetlone:
razy

Striptizerka

Oceń:
Średnia ocena:
3.4 / 5
Płeć
Kobieta
Waga
58 kg
Wiek
26 lat
Oczy
Niebieskie
Wzrost
173 cm
Biust
3

Języki:

angielski, niemiecki, hiszpański

Ceny:

1 godzina:
800 PLN
30 min
800 PLN

Dyspozycyjność:

Poniedziałek: 24h
Wtorek: 24h
Środa: 24h
Czwartek: 24h
Piątek: 24h
Sobota: 24h
Niedziela: 24h

Treść ogłoszenia:

❤ Cena na imprezę obejmuje już dojazd do miast ŻYWIEC, SZCZYRK, WISŁA, USTROŃ, BRENNA. DZIAŁAM NA TERENIE CAŁEGO GÓRNEGO ŚLĄSKA ★★★ Striptizerka Śląsk - tancerka na wieczory kawalerskie i inne imprezy ★★★ Zdjęcia są w pełni autentyczne - polecam wejść na moją stronkę ❤ www.striptizerkaslask.pl. Jako profesjonalna striptizerka / tancerka erotyczna uatrakcyjnię: ★ wieczory kawalerskie ★ eventy firmowe ★ bankiety ★ 18-nastki i przeróżne imprezy okolicznościowe. Na mój standardowy występ wchodzą 4 piosenki w sexy przebraniu (np.: policjantka, uczennica, pielęgniarka, pokojówka i wiele innych) podczas których udział na ostatniej piosence bierze oliwka, którą pozwalam się wysmarować ㋡ W zabawie bierze udział nie tylko pan młody (lub inny świętujący) ale każdy !!! ★★★ Zapraszam na moją stronkę, gdzie wszystko w szczegółach jest opisane

tel.: 506417295
e-mail:
Zgłoś nieaktualne dane
Jeżeli uważasz, że podane dane lub zdjęcia są nieprawdziwe zgłoś to nam. Pamiętaj o tym aby zgłoszenie zawierało dowód na fałszywość anonsu w formie linku do zdjęć lub dane do kontaktu.

Opinie:

Anonsów w bazie - 2368
Newsletter
Chcesz co tydzień otrzymywać
e-mail z najnowszymi ogłoszeniami?

Wybierz województwo...
...i zostaw nam swój adres e-mail
Serwis Dupanko.pl zawiera darmowe ogłoszenia towarzyskie i anonse erotyczne. Strona zawiera zdjęcia, filmy wideo i teksty o treści erotycznej, przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich. Wchodząc dalej oświadczasz, że masz skończone 18 lat i dobrowolnie chcesz oglądać zamieszczone anonse erotyczne.