Szczegóły ogłoszenia:

w kategorii:
Sex pokazy
dodane:
24.04.2019
wyświetlone:
razy

Uległa Trans

Oceń:
Średnia ocena:
0 / 5
Płeć
Kobieta
Wiek
26 lat
Biust
5

Języki:

angielski

Ceny:

1 godzina:
100 PLN
120 min
150 PLN

Dyspozycyjność:

Poniedziałek: 24h
Wtorek: 24h
Środa: 24h
Czwartek: 24h
Piątek: 24h
Sobota: 24h
Niedziela: 24h

Treść ogłoszenia:

Jestem skrajnie uległą osobą transseksualną, pozbawioną wszelkich zahamowań. Oferuję interaktywne pokazy Skype, w których zostaniesz moim surowym Panem i będziesz dominować mnie przez całą sesję. Na sesji zawsze jestem ubrana jak rasowa kurewka, pełny biust, blond włosy, ostry makijaż, kozaczki i erotyczna bielizna. Uwielbiam być dominowana, więc na sesji angażuje się w 100%. Twoja satysfakcja to moja radość. Jeżeli zabraknie Ci już pomysłów, sama chętnie coś doradzę. Dopuszczam wszelkiego rodzaju praktyki dominacji od soft po hard, grzecznie i bez sprzeciwu wykonuję wszelkie rozkazy. Bicie, plucie, wiązanie, głębokie gardło, rżnięcie w usta, krztuszenie, wymiotowanie, ślinienie, szarpanie, ostry seks analny, dowolny pissing, ostra chłosta pasem, sznurem, pokrzywami, zabawy z jedzeniem i wszelkie inne dewiacje oraz ich łączenie. Bardzo chętnie łącze wiele praktyk w jedno. Opowiedz mi o swoich erotycznych fantazjach a ja z chęcią je spełnię.

e-mail:
Zgłoś nieaktualne dane
Jeżeli uważasz, że podane dane lub zdjęcia są nieprawdziwe zgłoś to nam. Pamiętaj o tym aby zgłoszenie zawierało dowód na fałszywość anonsu w formie linku do zdjęć lub dane do kontaktu.

Opinie:

Anonsów w bazie - 2358
Newsletter
Chcesz co tydzień otrzymywać
e-mail z najnowszymi ogłoszeniami?

Wybierz województwo...
...i zostaw nam swój adres e-mail
Serwis Dupanko.pl zawiera darmowe ogłoszenia towarzyskie i anonse erotyczne. Strona zawiera zdjęcia, filmy wideo i teksty o treści erotycznej, przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich. Wchodząc dalej oświadczasz, że masz skończone 18 lat i dobrowolnie chcesz oglądać zamieszczone anonse erotyczne.