Szczegóły ogłoszenia

w kategorii:
Sex pokazy
aktualizacja:
12.03.2024
wyświetlone:
razy

tomasslave
zweryfikowane

Oceń:
Średnia ocena:
3.4 / 5
Płeć
Mężczyzna
Wiek
43 lata

Języki:

angielski

Ceny:

1 godzina:
30 PLN
15 min
10 PLN
30 min
15 PLN
120 min
5 PLN

Dyspozycyjność:

Poniedziałek: 24h
Wtorek: 24h
Środa: 24h
Czwartek: 24h
Piątek: 24h
Sobota: 24h
Niedziela: 24h
tel.: 453131150
e-mail:
Zgłoś nieaktualne dane
Jeżeli uważasz, że podane dane lub zdjęcia są nieprawdziwe zgłoś to nam. Pamiętaj o tym aby zgłoszenie zawierało dowód na fałszywość anonsu w formie linku do zdjęć lub dane do kontaktu.
Zgłoś autentyczny anons
Jeżeli uważasz, że to ogłoszenie jest autentyczne to zgłoś to nam i podziel się opinią.

Treść ogłoszenia:

Witam gorąco pary, panie. Jestem uległy, mam 43 lata i mimo wieku mało doświadczenia w seksie. Zasady - przyjemność za przyjemność i nie za pieniądze, po prostu napisałem symbolicznie - można dać 10, 20 zł, ale to nawet nie trzeba. Potrzebuję kobiety dojrzałej, dominującej, pewnej siebie, która wie czego chce i tego ode mnie zażąda. Wypełniam rozkazy, nagrywam, wysyłam, ewentualnie na żywo masturbacja. Mogę przyjechać do pani na rozkaz wylizać tyłek. Zrobię to długo z wielkim zaangażowaniem żeby dać pani przyjemność. Proszę mi kontrolować orgazm żebym nie mógł się masturbować. Zapraszam w każdej chwili. Proszę dzwonić a omówimy co do spotkania czy będzie to kontakt fizyczny, telefoniczny czy przez internet. Może być też pokaz przez Skype. Zapraszam szanowne panie, pary. Jeżeli ktoś chce uległego to macie. Chętnie też popatrzę na kochające się pary.

Opinie

  • 12.03.2024
    Wyrachowana

    Wyruchany we wszystkie dziury za symboliczną złotówkę, polecam, obciąga i połyka

Anonsów w bazie - 5640
Newsletter
Chcesz co tydzień otrzymywać
e-mail z najnowszymi ogłoszeniami?

Wybierz województwo...
...i zostaw nam swój adres e-mail
Serwis Dupanko.pl zawiera darmowe ogłoszenia towarzyskie i anonse erotyczne. Strona zawiera zdjęcia, filmy wideo i teksty o treści erotycznej, przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich. Wchodząc dalej oświadczasz, że masz skończone 18 lat i dobrowolnie chcesz oglądać zamieszczone anonse erotyczne.