Szczegóły ogłoszenia:

w kategorii:
Panowie
dodane:
05.03.2016
wyświetlone:
razy

junaker

Oceń:
Średnia ocena:
1.5 / 5
Płeć
Mężczyzna
Waga
85 kg
Wiek
28 lat
Oczy
Niebieskie
Wzrost
182 cm

Dyspozycyjność:

Poniedziałek: 24h
Wtorek: 24h
Środa: 24h
Czwartek: 24h
Piątek: 24h
Sobota: 24h
Niedziela: 24h

Treść ogłoszenia:

Wielbiciel krągłych i pulchnych kształtów pozna panią do niezobowiązującej znajomości, uwielbiam pieścić i cieszyć się krągłościami, czerpię z tego niezmiernie wiele przyjemności i radości płynących z bliskości i namiętności łóżkowych igraszek. Bardzo cieszy mnie widok pulchnego ciała, bardzo podnieca i nęci widok dużego tyłeczka czy kragłych szerokich ud, które brałbym, dotykał, głaskał, całował łapczywie pożądał by posiaść je w swoje ręcę i urzeczywistnić swoje fantazje i zabrać się za to co najlepsze czyli konsumpcję tych rozkoszy

tel.: 796734304
e-mail:
Zgłoś nieaktualne dane
Jeżeli uważasz, że podane dane lub zdjęcia są nieprawdziwe zgłoś to nam. Pamiętaj o tym aby zgłoszenie zawierało dowód na fałszywość anonsu w formie linku do zdjęć lub dane do kontaktu.

Opinie:

Anonsów w bazie - 2394
Newsletter
Chcesz co tydzień otrzymywać
e-mail z najnowszymi ogłoszeniami?

Wybierz województwo...
...i zostaw nam swój adres e-mail
Serwis Dupanko.pl zawiera darmowe ogłoszenia towarzyskie i anonse erotyczne. Strona zawiera zdjęcia, filmy wideo i teksty o treści erotycznej, przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich. Wchodząc dalej oświadczasz, że masz skończone 18 lat i dobrowolnie chcesz oglądać zamieszczone anonse erotyczne.