Szczegóły ogłoszenia:

w kategorii:
Panowie
aktualizacja:
12.11.2022
wyświetlone:
razy

BIZNESexMEN

Oceń:
Średnia ocena:
4.9 / 5
Płeć
Mężczyzna
Waga
78 kg
Wiek
47 lat
Oczy
Niebieskie
Wzrost
188 cm

Preferencje:

dominacja, sex w trójkącie, hetero

Dyspozycyjność:

Poniedziałek: od 19:00 do 12:00
Wtorek: od 19:00 do 12:00
Środa: od 19:00 do 12:00
Czwartek: od 19:00 do 12:00
Piątek: od 19:00 do 12:00
Sobota: 24h
Niedziela: 24h
tel.: 791 156 695
e-mail:
Zgłoś nieaktualne dane
Jeżeli uważasz, że podane dane lub zdjęcia są nieprawdziwe zgłoś to nam. Pamiętaj o tym aby zgłoszenie zawierało dowód na fałszywość anonsu w formie linku do zdjęć lub dane do kontaktu.
Zgłoś autentyczny anons
Jeżeli uważasz, że to ogłoszenie jest autentyczne to zgłoś to nam i podziel się opinią.

Treść ogłoszenia:

Biznesman, przystojny, elegancki, wolny, bez nałogów, po 40-tce, 188 cm, szczupły, inteligentny, czuły, dobre serduszko, romantyczny, duży pieszczoch, będzie fajnie razem różnie spędzać czas - dziś, jutro, na dłużej lub na stałe. Szczęście, szaleństwa, rozkosze, dbający o przyjemności kobiety, spełnienie pragnień i fantazji. Podróże, szaleństwa, duże korzyści finansowe. A fajna jesteś? ZAOPIEKUJĘ SIĘ na dłużej. Różnie i wielokrotnie wypieszczę Cię, będzie rozkosznie. SPOTKAJMY SIĘ, poszalejemy dzień i noc. A wszystko możliwe. Zależy od Ciebie i Twojego czasu. Będąc w domu będziemy bawić się, pieścić, pokazywać się, zaspokajając się, fantazjować, mieć rozkosz. Szukam samotną, sexy partnerkę na dłużej, mam lokum i czas dla Ciebie. ŚMIAŁO DZWOŃ lub pisz na e-mail: [email protected] i załącz swoje fotki. Buziaczki, pozdrawiam

Opinie:

Anonsów w bazie - 4578
Newsletter
Chcesz co tydzień otrzymywać
e-mail z najnowszymi ogłoszeniami?

Wybierz województwo...
...i zostaw nam swój adres e-mail
Serwis Dupanko.pl zawiera darmowe ogłoszenia towarzyskie i anonse erotyczne. Strona zawiera zdjęcia, filmy wideo i teksty o treści erotycznej, przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich. Wchodząc dalej oświadczasz, że masz skończone 18 lat i dobrowolnie chcesz oglądać zamieszczone anonse erotyczne.