Szczegóły ogłoszenia:

w kategorii:
Panie
dodane:
14.04.2013
wyświetlone:
razy

Striptiz śląsk

Oceń:
Średnia ocena:
3.1 / 5
Płeć
Kobieta
Waga
58 kg
Wiek
25 lat
Oczy
Niebieskie
Wzrost
173 cm
Biust
3

Języki:

angielski, niemiecki

Ceny:

1 godzina:
1000 PLN
30 min
1000 PLN

Dyspozycyjność:

Poniedziałek: 24h
Wtorek: 24h
Środa: 24h
Czwartek: 24h
Piątek: 24h
Sobota: 24h
Niedziela: 24h

Treść ogłoszenia:

Jako profesjonalna striptizerka / tancerka erotyczna uatrakcyjnię wieczory kawalerskie, różne imprezy okolicznościowe, masowe, bankiety, 18-nastki i inne eventy firmowe. STRIPTEASE, LAP DANCE, TANIEC GO-GO - takie formy tańca można u mnie zamówić. Mogę urozmaicić zabawy sylwestrowe i przeróżne uroczystości, również rodzinne. Wykonuję takie formy tańca, które nie ograniczają się jedynie do pokazywania ciała poprzez zrzucenie ciuszków. Umożliwiam kontakt cielesny gdzie udział bierze również oliwka, którą pozwalam sie wysmarować... 90% moich występów jest z polecenia dlatego zawsze stawiam poprzeczkę wysoko i daję z siebie wszystko, tak aby wszyscy byli zadowoleni. WIĘCEJ INFORMACJI NA www.striptizerkaslask.pl

tel.: 506417295
e-mail:
Zgłoś nieaktualne dane
Jeżeli uważasz, że podane dane lub zdjęcia są nieprawdziwe zgłoś to nam. Pamiętaj o tym aby zgłoszenie zawierało dowód na fałszywość anonsu w formie linku do zdjęć lub dane do kontaktu.

Opinie:

Anonsów w bazie - 2316
Newsletter
Chcesz co tydzień otrzymywać
e-mail z najnowszymi ogłoszeniami?

Wybierz województwo...
...i zostaw nam swój adres e-mail
Serwis Dupanko.pl zawiera darmowe ogłoszenia towarzyskie i anonse erotyczne. Strona zawiera zdjęcia, filmy wideo i teksty o treści erotycznej, przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich. Wchodząc dalej oświadczasz, że masz skończone 18 lat i dobrowolnie chcesz oglądać zamieszczone anonse erotyczne.