Lilka 25 pryw.
Płeć
Kobieta
Waga
47 kg
Wiek
25 lat
Oczy
Zielone
Wzrost
158 cm
Biust
2
Preferencje:
rimming,
hetero
Języki:
polski
Ceny:
1 godzina:
300 PLN
30 min
200 PLN
noc
3000 PLN
Dyspozycyjność:
| Poniedziałek: | wolne | |
|---|---|---|
| Wtorek: | wolne | |
| Środa: | wolne | |
| Czwartek: | 24h | |
| Piątek: | 24h | |
| Sobota: | wolne | |
| Niedziela: | wolne | |
Treść ogłoszenia:
Cześć. Zapraszam cię do swojego prywatnego apartamentu w centrum Warszawy. Godzinka ze mną kosztuje 300 zł. W tej cenie oferuję dwa spełnienia w godzinie, 69, minetkę, masażyk, miło spędzony czas i dobrą atmosferę. Zapraszam cię serdecznie do siebie. Nie odpisuję na wiadomości więc zadzwoń do mnie jeśli chcesz się umówić. Całuję gorąco. Buziaczki.
Opinie
Musisz być zalogowany aby dodać komentarz
Ogłoszenia erotyczne
Anonsów w bazie - 7276
Ostatnie komentarze
Uległa suczka
Przemiła osoba. Sex tak jak z kochanką, pełna czułość bez limitów. Wilgotna i piękna pupa. Wszystkie pozycje a od tyłu to obłęd. Wyszedłem na miękkich nogach.
VIP kochanek
Jestem też młodą 19-letnią dziewczyną, to co się działo zostaje między nami a było super. Trzeba to przeżyć i nie da się opisać tego słowami. Pozdrawiam cię... Niesamowite, warte każdej minuty, wspaniałe przeżycie ❤️ ŻAŁUJĘ, ŻE WCZEŚNIEJ SIĘ Z TOBĄ NIE SPOTKAŁAM, ALE NADROBIMY TO.
SEX CAMS 
