Szczegóły ogłoszenia:

w kategorii:
Panie
dodane:
27.07.2017
wyświetlone:
razy

Karolina

Oceń:
Średnia ocena:
2.1 / 5
Płeć
Kobieta
Waga
57 kg
Wiek
20 lat
Oczy
Brązowe
Wzrost
174 cm

Preferencje:

sado-maso, bi, BDSM

Języki:

angielski, niemiecki, rosyjski, hiszpański

Dyspozycyjność:

Poniedziałek: 24h
Wtorek: 24h
Środa: 24h
Czwartek: 24h
Piątek: 24h
Sobota: 24h
Niedziela: 24h

Treść ogłoszenia:

Smukła dwudziestolatka szuka przystojnego, zadbanego a przede wszystkim dyskretnego mężczyzny do erotycznych spotkań. Zrobię seksowny taniec, po czym powolutku zacznę się rozbierać, gdy ty będziesz pięścił mnie swoimi dłońmi... To nie jest oferta sponsoringu, tylko zwyczajnych spotkań, na których chciałabym poznać doświadczonego w seksie mężczyznę, spotykać możemy się u mnie lub w hotelu. Na pierwsze spotkanie lub na kawę, już w tym tygodniu możemy się umówić przez e-maila. Numeru nie podaję i nigdzie nie dzwonię bo obawiam się spamu. Pozdrawiam, Karolina

tel.: 600482433
e-mail:
Zgłoś nieaktualne dane
Jeżeli uważasz, że podane dane lub zdjęcia są nieprawdziwe zgłoś to nam. Pamiętaj o tym aby zgłoszenie zawierało dowód na fałszywość anonsu w formie linku do zdjęć lub dane do kontaktu.

Opinie:

Anonsów w bazie - 2393
Newsletter
Chcesz co tydzień otrzymywać
e-mail z najnowszymi ogłoszeniami?

Wybierz województwo...
...i zostaw nam swój adres e-mail
Serwis Dupanko.pl zawiera darmowe ogłoszenia towarzyskie i anonse erotyczne. Strona zawiera zdjęcia, filmy wideo i teksty o treści erotycznej, przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich. Wchodząc dalej oświadczasz, że masz skończone 18 lat i dobrowolnie chcesz oglądać zamieszczone anonse erotyczne.