Szczegóły ogłoszenia:

w kategorii:
Panie
dodane:
08.06.2020
wyświetlone:
razy

OnlineSlut

Oceń:
Średnia ocena:
2.5 / 5
Płeć
Kobieta
Waga
54 kg
Wiek
26 lat
Oczy
Zielone
Wzrost
172 cm
Biust
2

Języki:

angielski

Dyspozycyjność:

Poniedziałek: 24h
Wtorek: 24h
Środa: 24h
Czwartek: 24h
Piątek: 24h
Sobota: 24h
Niedziela: 24h

Treść ogłoszenia:

Nie spotkamy się na żywo. Chcę zostać Twoją wirtualną dziwką. Kup mnie na tydzień - przez ten czas codziennie będę Ci opisywać jak bawię się Twoim kutasem, ujeżdżam Cię i połykam gęstą spermę. Dostaniesz moje seksowne zdjęcia. Wiem jak pobudzić Twoją wyobraźnię i sprawić, że dojdziesz w zaciszu swojego mieszkania patrząc na fotki i czytając jak spełniam Twoje najbardziej perwersyjne, mroczne pragnienia. Nie chcesz być ze mną codziennie? Zabaw się wtedy, kiedy masz na to ochotę. Napisz do mnie i zapytaj o warunki finansowe lub sam zaproponuj - ile zapłacisz za posiadanie swojej wirtualnej prostytutki? ;-)

tel.: n/a
e-mail:
Zgłoś nieaktualne dane
Jeżeli uważasz, że podane dane lub zdjęcia są nieprawdziwe zgłoś to nam. Pamiętaj o tym aby zgłoszenie zawierało dowód na fałszywość anonsu w formie linku do zdjęć lub dane do kontaktu.

Opinie:

Anonsów w bazie - 2377
Newsletter
Chcesz co tydzień otrzymywać
e-mail z najnowszymi ogłoszeniami?

Wybierz województwo...
...i zostaw nam swój adres e-mail
Serwis Dupanko.pl zawiera darmowe ogłoszenia towarzyskie i anonse erotyczne. Strona zawiera zdjęcia, filmy wideo i teksty o treści erotycznej, przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich. Wchodząc dalej oświadczasz, że masz skończone 18 lat i dobrowolnie chcesz oglądać zamieszczone anonse erotyczne.