Szczegóły ogłoszenia:

w kategorii:
Panie
dodane:
27.10.2016
wyświetlone:
razy

Aneta-lux

Oceń:
Średnia ocena:
3.9 / 5
Płeć
Kobieta
Waga
89 kg
Wiek
26 lat
Oczy
Brązowe
Wzrost
176 cm
Biust
5

Preferencje:

hetero

Języki:

angielski

Ceny:

120 min
300 PLN
noc
1000 PLN

Dyspozycyjność:

Poniedziałek: 24h
Wtorek: 24h
Środa: 24h
Czwartek: 24h
Piątek: 24h
Sobota: 24h
Niedziela: 24h

Treść ogłoszenia:

ANONS SKIEROWANY WYŁĄCZNIE DO PANÓW LUBIĄCYCH WIĘKSZE, KRĄGŁE KSZTAŁTY :-) Witaj. Mam 26 lat, 176 cm wzrostu, tak jak wspomniałam, jestem kobietą o krągłych, większych kształtach, świadomą swojego ciała i seksualnośći, jestem bardzo ładna. Nie posiadam lokum. Uwielbiam rozmowy przy winie, kocham książki, seks, głębokie gardełko ;-) Znam zasady dobrego wychowania, jestem elokwentna i z pewnością nie będziesz się nudził w moim towarzystwie. Zapewnię Tobie czułość, ekstatyczne chwile i jeśli zechcesz będę Twoją najlepszą przyjaciółką. Od Ciebie oczekuję wsparcia w wysokości 300 zł za spotkanie (bez patrzenia na zegarek oczywiście), noc 1000 zł. Poszukuję na poważnie. Nie bawię się w SMS-y. NIE ODBIERAM NUMERÓW ZASTRZEŻONYCH. Oczekuję konkretnych propozycji. Pozdrawiam, Aneta

tel.: 731150198
e-mail:
Zgłoś nieaktualne dane
Jeżeli uważasz, że podane dane lub zdjęcia są nieprawdziwe zgłoś to nam. Pamiętaj o tym aby zgłoszenie zawierało dowód na fałszywość anonsu w formie linku do zdjęć lub dane do kontaktu.

Opinie:

Anonsów w bazie - 2392
Newsletter
Chcesz co tydzień otrzymywać
e-mail z najnowszymi ogłoszeniami?

Wybierz województwo...
...i zostaw nam swój adres e-mail
Serwis Dupanko.pl zawiera darmowe ogłoszenia towarzyskie i anonse erotyczne. Strona zawiera zdjęcia, filmy wideo i teksty o treści erotycznej, przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich. Wchodząc dalej oświadczasz, że masz skończone 18 lat i dobrowolnie chcesz oglądać zamieszczone anonse erotyczne.