Szczegóły ogłoszenia:

w kategorii:
Kluby
dodane:
03.01.2014
wyświetlone:
razy

nightclubwrze

Oceń:
Średnia ocena:
0.7 / 5

Godziny otwarcia:

Poniedziałek: 24h
Wtorek: 24h
Środa: 24h
Czwartek: 24h
Piątek: 24h
Sobota: 24h
Niedziela: 24h

Treść ogłoszenia:

BURDELO BUM BUM to miejsce gwarantujące mocne wrażenia i gorącą atmosferę nasyconą erotyzmem. W towarzystwie pięknych i namiętnych kobiet przeżyjesz niezapomniane chwile relaksu i zapomnisz o trudach codziennego dnia, oddając się upojnej zabawie do samego rana. Pikanterii dodadzą indywidualne tańce ze striptizem. Gwarantujemy niecodzienną rozrywkę w wyjątkowym otoczeniu. Muzyka, piękne kobiety, barek. Oferujemy również wieczory kawalerskie. Szczypta mocnych wrażeń, odrobina szaleństwa i przygody spowodują, że na długo zapamiętasz chwile spędzone u nas... drink lub inny wybrany trunek gratis

Lokalizacja:

tel.: 516-538-513
e-mail:
adres: Przylesie 2a
Zgłoś nieaktualne dane
Jeżeli uważasz, że podane dane lub zdjęcia są nieprawdziwe zgłoś to nam. Pamiętaj o tym aby zgłoszenie zawierało dowód na fałszywość anonsu w formie linku do zdjęć lub dane do kontaktu.

Opinie:

Anonsów w bazie - 2394
Newsletter
Chcesz co tydzień otrzymywać
e-mail z najnowszymi ogłoszeniami?

Wybierz województwo...
...i zostaw nam swój adres e-mail
Serwis Dupanko.pl zawiera darmowe ogłoszenia towarzyskie i anonse erotyczne. Strona zawiera zdjęcia, filmy wideo i teksty o treści erotycznej, przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich. Wchodząc dalej oświadczasz, że masz skończone 18 lat i dobrowolnie chcesz oglądać zamieszczone anonse erotyczne.