Szczegóły ogłoszenia:

w kategorii:
Kluby
dodane:
14.06.2016
wyświetlone:
razy

Mieszkanie

Oceń:
Średnia ocena:
1 / 5

Godziny otwarcia:

Poniedziałek: 24h
Wtorek: 24h
Środa: 24h
Czwartek: 24h
Piątek: 24h
Sobota: 24h
Niedziela: 24h

Treść ogłoszenia:

Witam. Nawiąże współpracę z komunikatywnymi dziewczynami. Oferuję możliwość pracy w prywatnym mieszkaniu, na którym pracują max 2 dziewczyny. Zarobki kształtują się bardzo dobrze ponieważ jest duży ruch oraz stała baza klientów. Ze swojej strony zapewniam: reklamę w serwisach internetowych oraz gazecie, wszelką pomoc na starcie, 100% dyskrecji oraz anonimowość, sekretarkę, przyjemną atmosferę w pracy. Jeśli zainteresowało Cię moje ogłoszenie to zapraszam do kontaktu a odpowiem na wszystkie pytania w razie jakiś niejasności. Zapraszam Panie, które miały już jakieś doświadczenie jak rownież te, które nigdy w ten sposób nie pracowały i chciałyby spróbować pracować w taki sposób. Pozdrawiam

tel.: 693716960
e-mail:
Zgłoś nieaktualne dane
Jeżeli uważasz, że podane dane lub zdjęcia są nieprawdziwe zgłoś to nam. Pamiętaj o tym aby zgłoszenie zawierało dowód na fałszywość anonsu w formie linku do zdjęć lub dane do kontaktu.

Opinie:

Anonsów w bazie - 2340
Newsletter
Chcesz co tydzień otrzymywać
e-mail z najnowszymi ogłoszeniami?

Wybierz województwo...
...i zostaw nam swój adres e-mail
Serwis Dupanko.pl zawiera darmowe ogłoszenia towarzyskie i anonse erotyczne. Strona zawiera zdjęcia, filmy wideo i teksty o treści erotycznej, przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich. Wchodząc dalej oświadczasz, że masz skończone 18 lat i dobrowolnie chcesz oglądać zamieszczone anonse erotyczne.