Szczegóły ogłoszenia:

w kategorii:
Imprezy
dodane:
31.10.2020
wyświetlone:
razy

Striptizerka

Oceń:
Średnia ocena:
0 / 5

Języki:

angielski, niemiecki

Treść ogłoszenia:

Poszukujesz profesjonalnej striptizerki lub tancerki, która urozmaici wieczór kawalerski bądź inną imprezę okolicznościową na Górnym Śląsku lub w Małopolsce? Zapraszam do zapoznania się z moją ofertą :-) Jestem niezależną striptizerką, zatem masz pewność, że na imprezę dojadę ja - dziewczyna ze zdjęć a nie inna osoba. Striptizem zajmuję się już dłuższy czas, także możesz liczyć na moje bardzo duże doświadczenie oraz pełen profesjonalizm. Oferuję pokaz rozbieranego tańca na najwyższym poziomie a 90 procent moich pokazów odbywa się z polecenia. Podczas striptizu czynny udział bierze KAŻDY !!! (oczywiście osoba świętująca jest numerem jeden !!! :-) ) Jeśli zatem poszukujesz tancerki i podniecającego pokazu striptizu w wykonaniu intrygującej kobiety z charakterem, która jest rozeznana w sztuce uwodzenia i dawania przyjemności dla oczu, to lepiej trafić nie mogłeś :-) Szczegóły pokazów są dostępne na mojej stronie internetowej - www.striptizerkaslask.pl. Zapraszam do kontaktu telefonicznego - 502 728 257.

tel.: 502728257
e-mail:
strona internetowa: www.striptizerkaslask.pl
Zgłoś nieaktualne dane
Jeżeli uważasz, że podane dane lub zdjęcia są nieprawdziwe zgłoś to nam. Pamiętaj o tym aby zgłoszenie zawierało dowód na fałszywość anonsu w formie linku do zdjęć lub dane do kontaktu.

Opinie:

Anonsów w bazie - 2425
Newsletter
Chcesz co tydzień otrzymywać
e-mail z najnowszymi ogłoszeniami?

Wybierz województwo...
...i zostaw nam swój adres e-mail
Serwis Dupanko.pl zawiera darmowe ogłoszenia towarzyskie i anonse erotyczne. Strona zawiera zdjęcia, filmy wideo i teksty o treści erotycznej, przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich. Wchodząc dalej oświadczasz, że masz skończone 18 lat i dobrowolnie chcesz oglądać zamieszczone anonse erotyczne.