Details:

in category:
Women
added at:
11.04.2018
viewed:
times

Monia-Plauenb

Rate:
Average rating:
0 / 5
Sex
Woman
Weight
62 kg
Age
32 years
Eyes
Green
Height
172 cm
Breast
3

Languages:

angielski, niemiecki, rosyjski

Prices:

1 hour:
450 PLN
15 mins
200 PLN
30 mins
250 PLN

Availability:

Monday: 24h
Tuesday: 24h
Wednesday: 24h
Thursday: 24h
Friday: 24h
Saturday: 24h
Sunday: 24h

Content of the ad:

Zapraszam do współpracy w apartamencie Plauen, dziewczyny o różnej budowie ciała brunetki, szatynki i blondynki! W wieku od 18-50 lat. Mile widziane dziewczyny dopiero zaczynające pracę w tej branży wówczas możesz liczyć na pomoc z mojej stron we wszystkim, zarówno te które już zaczęły i pracują od jakiegoś czasu;) Pracując u mnie masz zagwarantowanią dyskrecję oraz bezpieczeństwo jest możliwość podstawienia zdjęć innej dziewczyny. Jeśli nie znasz języka pomagam odbierać Telefon. Mieszkanie w Plauen cieszy się dobrą opinią i jest chętnie odwiedzane przez panów, więc możesz liczyć na wysokie zarobki już od pierwszego dnia pracy! Z mojej strony możesz liczyć na: - dużą ilość ogłoszeń na różnych portalach - zamieszkanie w apartamencie Oczekuje od Ciebie: - dbania o swój wygląd - zaangażowania Panowie na to zwracają uwagę, więc warto bo zyskujesz stałych klientów ;) :* Pomoge przy registracij Ordnung

tel. 004915213592476
e-mail:
Report not actual data
If you think that details or photos are incorrect please report it to us. Remember that the declaration contained evidence of falsity notice in the form of a link to a picture or contact details.

Comments:

We have 2431 anonses
Newsletter
Do you want to receive email with newest ads?
email
Dupanko.pl website includes free erotic advertisements. This site contains photos, videos and texts with erotic content intended for adults only. By entering, you state that you are over 18 years and want to see posted erotic advertisments without any objections.