Szczegóły ogłoszenia:

w kategorii:
Sex pokazy
dodane:
05.02.2014
wyświetlone:
razy

wew.88

Oceń:
Średnia ocena:
2.4 / 5
Płeć
Kobieta
Wiek
25 lat

Dyspozycyjność:

Poniedziałek: wolne
Wtorek: wolne
Środa: wolne
Czwartek: wolne
Piątek: wolne
Sobota: wolne
Niedziela: wolne

Treść ogłoszenia:

Teraz zdejmij bokserki, bądź zupełnie nagi. Zajmij wygodną pozycję, nie bój się, nie wstydź i zadzwoń do mnie. Jestem tu dla Ciebie, żeby zrobić Ci dobrze. Zadzwoń, nawet jeśli masz dziewczynę lub żonę (to dyskretny seks bez kontaktu fizycznego - nie zdradzasz jej). Teraz weź go do ręki i wybierz na komórce lub telefonie stacjonarnym mój numer 708 877 705 i podaj wewn. 88. Jestem ciągle pod telefonem. Dla dorosłych (18+). Koszt połaczenia: 6,25 zł netto - 7,69 zł z VAT za minutę. Dostawcą usługi IVR jest system cashmobile.pl

tel.: 708 877 705 wew. 88
e-mail:
Zgłoś nieaktualne dane
Jeżeli uważasz, że podane dane lub zdjęcia są nieprawdziwe zgłoś to nam. Pamiętaj o tym aby zgłoszenie zawierało dowód na fałszywość anonsu w formie linku do zdjęć lub dane do kontaktu.

Opinie:

Anonsów w bazie - 2297
Newsletter
Chcesz co tydzień otrzymywać
e-mail z najnowszymi ogłoszeniami?

Wybierz województwo...
...i zostaw nam swój adres e-mail
Serwis Dupanko.pl zawiera darmowe ogłoszenia towarzyskie i anonse erotyczne. Strona zawiera zdjęcia, filmy wideo i teksty o treści erotycznej, przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich. Wchodząc dalej oświadczasz, że masz skończone 18 lat i dobrowolnie chcesz oglądać zamieszczone anonse erotyczne.