Szczegóły ogłoszenia:

w kategorii:
Panowie
dodane:
29.04.2019
wyświetlone:
razy

sex-przyjaciel

Oceń:
Średnia ocena:
4 / 5
Płeć
Mężczyzna
Waga
90 kg
Wiek
33 lata
Oczy
Szare
Wzrost
187 cm

Preferencje:

dominacja, sex w trójkącie, rimming, hetero

Języki:

angielski

Ceny:

1 godzina:
100 PLN
30 min
50 PLN
120 min
150 PLN

Dyspozycyjność:

Poniedziałek: 24h
Wtorek: 24h
Środa: 24h
Czwartek: 24h
Piątek: 24h
Sobota: 24h
Niedziela: 24h

Treść ogłoszenia:

Witam. Moje ogłoszenie kieruję do miłej kobiety, która potrzebuje trochę ciepła, czułości, rozmowy, namiętności. Do tego również pożądania. Gdzie na samą myśl o następnym zbliżającym się spotkaniu, będzie przechodził ją dreszczyk emocji. Kobiety, która ma pragnienia, ale z jakichś powodów nie może ich spełnić. Która potrzebuje mężczyzny, ale nie na stałe tylko tak co jakiś czas (by jej nie przeszkadzał). Kobiety, która jest otwarta, rozmowna, namiętna, otwarta na nowe doświadczenia a może też chce spełnić ukryte fantazje. Stan cywilny bez znaczenia, wiek: legalny. Jestem przystojnym mężczyzną po 30-stce. Wysoki, szare oczy, miły, kulturalny, zadbany. Oczywiście zdrowy i higieniczny i tego także oczekuję od zainteresowanej. Dojazd na terenie Białegostoku. Na spotkaniu zawsze staram się być miły i dyskretny.

tel.: 574818582
e-mail:
Zgłoś nieaktualne dane
Jeżeli uważasz, że podane dane lub zdjęcia są nieprawdziwe zgłoś to nam. Pamiętaj o tym aby zgłoszenie zawierało dowód na fałszywość anonsu w formie linku do zdjęć lub dane do kontaktu.

Opinie:

Anonsów w bazie - 2358
Newsletter
Chcesz co tydzień otrzymywać
e-mail z najnowszymi ogłoszeniami?

Wybierz województwo...
...i zostaw nam swój adres e-mail
Serwis Dupanko.pl zawiera darmowe ogłoszenia towarzyskie i anonse erotyczne. Strona zawiera zdjęcia, filmy wideo i teksty o treści erotycznej, przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich. Wchodząc dalej oświadczasz, że masz skończone 18 lat i dobrowolnie chcesz oglądać zamieszczone anonse erotyczne.