Szczegóły ogłoszenia:

w kategorii:
Imprezy
dodane:
06.02.2012
wyświetlone:
razy

Casting

Oceń:
Średnia ocena:
2.1 / 5

Języki:

angielski, niemiecki, rosyjski, francuski, hiszpański, włoski

Treść ogłoszenia:

Przeprowadzamy casting do filmów softporno, klipów i agencji. Ponadto poszukuję Pani do stałych spotkań. Wynagrodzenie to 2000 PLN w przypadku filmu - płatne po zakończeniu zdjęć, 150-1000 PLN za klip - płatne po zakończeniu zdjęć, 2000 PLN w przypadku agencji - płatne co miesiąc, 3500 PLN za stałe spotkania - płatne co miesiąc. Casting odbywa się stale w hotelu Victoria i Novotel. Wymagany wiek 18-25 lat, higiena osobista, zadbanie i dokument potwierdzający tożsamość. Dodatkowe informacje pod zamieszczonymi numerem telefonu.
Uwaga: Z racji ogromnego zainreresowania ogłoszeniem ze strony Panów pragnę poinformować iż nabór męszczyzn został zakończony. Castingi odbywają się tylko dla Pań.

tel.: palmerromero
e-mail:
Zgłoś nieaktualne dane
Jeżeli uważasz, że podane dane lub zdjęcia są nieprawdziwe zgłoś to nam. Pamiętaj o tym aby zgłoszenie zawierało dowód na fałszywość anonsu w formie linku do zdjęć lub dane do kontaktu.

Opinie:

  • 20.07.2021
    Joniec

    Witam - czy nagralibyście film femdom SCAT jak kobieta siada mi na twarz i karmi mnie swoją kupką?

Anonsów w bazie - 2656
Newsletter
Chcesz co tydzień otrzymywać
e-mail z najnowszymi ogłoszeniami?

Wybierz województwo...
...i zostaw nam swój adres e-mail
Serwis Dupanko.pl zawiera darmowe ogłoszenia towarzyskie i anonse erotyczne. Strona zawiera zdjęcia, filmy wideo i teksty o treści erotycznej, przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich. Wchodząc dalej oświadczasz, że masz skończone 18 lat i dobrowolnie chcesz oglądać zamieszczone anonse erotyczne.