Szczegóły ogłoszenia:

w kategorii:
Imprezy
dodane:
10.04.2013
wyświetlone:
razy

Sex Party

Oceń:
Średnia ocena:
1 / 5

Języki:

angielski

Treść ogłoszenia:

Witamy i zapraszamy na szalone noce w miłym towarzystwie młodych studentek. Gwarantujemy dobrą zabawę, miłą atmosferę. Mamy do dyspozycji duży dom, dobrą muzykę, barek alkoholowy na miejscu i dyskretne przytulne pokoje. Czego więcej chcieć.

tel.: n/a
e-mail:
Zgłoś nieaktualne dane
Jeżeli uważasz, że podane dane lub zdjęcia są nieprawdziwe zgłoś to nam. Pamiętaj o tym aby zgłoszenie zawierało dowód na fałszywość anonsu w formie linku do zdjęć lub dane do kontaktu.

Opinie:

  • 31.12.2015
    drwal

    coś będzie w Trójmieście ?

  • 13.04.2013
    icEWA31

    Niedawno byliśmy w Legionowie na małej imprezie i muszę przyznać, że jestem miło zaskoczony. Dom jednorodzinny nikt by się nie spodziewał, że można tam się dobrze zabawić. Bardzo miłe dziewczyny, dobra muzyka, alkohol a przede wszystkim czyściutkie pokoje aż miło się wchodzi a z żalem wychodzi. Polecamy.

Anonsów w bazie - 2394
Newsletter
Chcesz co tydzień otrzymywać
e-mail z najnowszymi ogłoszeniami?

Wybierz województwo...
...i zostaw nam swój adres e-mail
Serwis Dupanko.pl zawiera darmowe ogłoszenia towarzyskie i anonse erotyczne. Strona zawiera zdjęcia, filmy wideo i teksty o treści erotycznej, przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich. Wchodząc dalej oświadczasz, że masz skończone 18 lat i dobrowolnie chcesz oglądać zamieszczone anonse erotyczne.